Україна U-18 здолала Туреччину на очах у сина Суркіса: команда Мороза здобула першу перемогу на турнірі Вацлава Єжека

523
Юрій Мороз. Фото: Чорноморець
Збірна команда України до 18 років зіграла матч проти однолітків із Туреччини на турнірі Вацлава Єжека. Підопічні Юрія Мороза здобули впевнену перемогу із рахунком 2:0.

Сьогодні, у п'ятницю, 8 вересня, збірна України U-18 в рамках другого туру турніру Вацлава Єжека перемогла своїх одноліток з Туреччини – 2:0.

Першим голом у цьому поєдинку відзначився Віталій Лобко, який забив на 11-й хвилині. А поставив крапку у грі з турками Владислав Калин, який на 92-й хвилині матчу забив другий гол.

Туреччина — Україна — 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 – Лобко, 11, 0:2 – Калин, 90+2

Україна: Бакус, Киричок, Коробов (Гаража, 58), Гавриленко, Дикий, Будко, Хан (Іщенко, 46), Осипенко (Жданов, 58), Синчук, Вернаттус (Калин, 46), Лобко (Пономаренко, 58)

6. Словаччина - 0

Відзначимо, що син Григорія Суркіса В'ячеслав був у заявці на гру, проте залишився на лаві запасних.

• Наступний поєдинок збірна України проведе 10 вересня проти збірної Словаччини U-18. Початок гри запланований на 12:00.
  • Туреччину очікує домашня гра проти Швейцарії, яка пройде у той самий час, що і матч України зі Словаччиною.
  • Раніше, шостого вересня підопічні Мороза поступилися одноліткам зі Сполученних Штатів Америки із рахунком 2:3.