Шантаж Максимова спрацював: Дніпро-1 перервав серію із чотирьох матчів без перемог у грі з Кривбасом

325
Дніпро-1 – Кривбас. Фото: УПЛ
У матчі 27-го туру чемпіонату України Дніпро-1 з Дніпра приймав у домашньому поєдинку криворізький Кривбас. Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів.

Сьогодні, 6 травня, відбувся матч 27-го туру УПЛ. Дніпро-1 у домашньому поєдинку здобув перемогу над Кривбасом.

Здається, що погрози щодо відходу з клубу від Юрія Максимова пішли на користь дніпрянам. Господарі поля з перших хвилин взяли ініціативу у власні руки та створювали моменти.

Проте перша половина зустрічі завершилася без забитих голів. Однак через 12 хвилин після перерви Дніпро-1 зумів відкрити рахунок в зустрічі – відзначився Гаджиєв.

Відео забитого м'яча можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Кривбас не спромігся на те, аби відігратися, а підопічні Юрія Максимова не зуміли подвоїти перевагу, тому матч так і завершився із рахунком 1:0.

Поразка практично позбавила криворіжців шансів на срібні нагороди та зберегла їх на бронзові медалі для дніпрян.

Зазначимо, що гравцям тричі через повітряну тривогу доводилося йти в укриття.

Чемпіонат України. 27-й тур

Дніпро-1 – Кривбас – 1:0

Голи: Гаджиєв, 57

7 травня. 13:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена»

• Підопічні Юрія Максимова перервали серію із чотирьох матчів в УПЛ без перемог, а криворіжці поступилися вперше за вісім ігор.
  • Поразка залишила Кривбас на третьому місці в турнірній таблиці з 54 очками в активі. У Дніпра наразі 48 балів та четверте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Дніпро-1 зіграє у виїзному поєдинку проти Олександрії. Гру заплановано на 12 травня. Початок о 13:00.
  • 12 травня Кривбас проведе домашній поєдинок проти Полісся. Старт гри заплановано на 18:00.