Динамо подовжило безпрограшну серію до 12 матчів: переможний гол викликав нарікання з боку Олександрії

547
Олександрія – Динамо. Фото: УПЛ
У матчі 24-го турі чемпіонату України Олександрія з однойменного міста приймала у домашньому поєдинку київське Динамо. Матч завершився мінімальною перемогою гостей.

Сьогодні, 13 квітня, відбувся матч 24-го туру УПЛ. Олександрія з однойменного міста у домашньому поєдинку поступилася київському Динамо.

Матч двічі зупиняли через повітряну тривогу: вперше на 33-й хвилині, а потім – на 62-й.

Перший тайм не порадував фанатів великою кількістю моментів та голами, оскільки команди намагалися грати обережно.

Зазначимо, що на 45-й хвилині Назарій Волошин залишив гостей в меншості, отримавши другу жовту картку.

Друга половина зустрічі проходила за схожого сценарію, проте одразу після другого відновлення гри кияни зуміли відкрити рахунок.

Володимир Бражко вигриз м'яч у центрі поля, а потім завершив атаку потужним ударом та вивів Динамо вперед на 64-й хвилині.

Відео забитого м'яча можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Зазначимо, що арбітр переглядав повтор на предмет фолу з боку динамівця, але в підсумку зарахував гол.

Чемпіонат України. 24-й тур

Олександрія – Динамо – 0:1

Гол: Бражко, 64

13 квітня. 15:30. Олександрія. Стадіон «Ніка»

• Підопічні Руслана Ротаня програли свій другий поєдинок УПЛ поспіль, а команда Шовковського продовжила свою безпрограшну серію у чемпіонаті до 12 ігор.
  • Поразка залишила Олександрію на 11-му місці в турнірній таблиці з 24 очками в активі. У Динамо наразі 48 балів та друге місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Олександрія зіграє у домашньому поєдинку проти Оболоні. Гру заплановано на 17 квітня. Початок о 18:00.
  • Динамо у той же день дограватиме матч проти ужгородського Минаю у формально виїзній грі. Поєдинок розпочнеться о 15:00.