«Я ніколи не коментую рішення арбітра»: тренер ЛНЗ прокоментував поразку команди в грі проти Руха

231
Олег Дулуб. Фото: Google
У матчі 22-го турі чемпіонату України львівський Рух здобув перемогу у домашньому поєдинку черкаський ЛНЗ – головний тренер гостей Олег Дулуб прокоментував результат.

Львівський Рух у домашньому поєдинку переграв (2:0) черкаський ЛНЗ у матчі 22-го турі чемпіонату України завдяки голу на останніх хвилинах.

Головний тренер гостей Олег Дулуб прокоментував перемогу своїх підопічних:

«Через результат емоції негативні, але треба віддати належне гравцям, вони змагались і бились на всі 100%. Не дивився епізод з пенальті. Я ніколи не коментую рішення арбітра. Поразка - це поразка. Дуже болюча, на 95-й хвилині з пенальті. Але думаю, що хлопці професійні гравці, і вони рухаються далі по дистанції.

Завжди ставлю для себе завдання, тому що потрібно вигравати у кожній зустрічі. Зараз нам треба награвати склад і брати очки, які нам ще потрібні. Думаю, ті гравці, які в нас зараз є… Якщо ми зіграємось – це десь зона єврокубків», – заявив наставник на післяматчевій пресконференції.

• Черкаський клуб не може виграти вже четвертий поєдинок УПЛ поспіль.
  • У ЛНЗ наразі 25 балів та дев'яте місце у турнірній таблиці.
  • Черкаський клуб 8 квітня поміряється силами з Динамо у виїзній грі. Матч розпочнеться о 15:30.