Рух вирвав перемогу над ЛНЗ на останніх хвилинах: деталі останнього поєдинку в рамках 22-го туру УПЛ

270
Рух – ЛНЗ. Фото: УПЛ
У матчі 22-го турі чемпіонату України львівський Рух приймав у домашньому поєдинку черкаський ЛНЗ. Поєдинок завершився безгольовою нічиєю.

Сьогодні, 1 квітня, відбувся матч 22-го туру УПЛ. Львівський Рух у домашньому поєдинку зіграв в нульову нічию проти черкаського ЛНЗ.

Перший тайм пройшов не порадував фанатів великою кількістю моментів, оскільки команди намагалися грати обережно.

Друга половина зустрічі пройшла за схожим сценарієм. Проте відзначимо, що Рух та ЛНЗ у другій частині гри створили декілька небезпечних атак, але підвела реалізація.

Однак гол вболівальники таки побачили – на 90+5 хвилині Остап Притула вирвав перемогу для львів'ян, забивши з пенальті.

Чемпіонат України. 22-й тур

Рух – ЛНЗ – 1:0

Гол: Притула, 90+5 (пенальті)

1 квітня. 18:00. Львів. Стадіон «Львів-Арена»

• Черкаський клуб не може виграти вже четвертий поєдинок УПЛ поспіль, а львів'яни продовжили свою безпрограшну серію у чемпіонаті до п'яти ігор.
  • Нічия залишила Рух на п'ятому місці в турнірній таблиці з 39 очками в активі. У ЛНЗ наразі 25 балів та дев'яте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Рух зіграє формально на виїзді проти Шахтаря. Гру заплановано на 7 квітня. Початок о 18:00.
  • ЛНЗ через день поміряється силами з Динамо у виїзній грі. Матч розпочнеться о 15:30.