Коваленко дебютував за Емполі з поразки Ювентусу: відома оцінка українського півзахисника

2035
Віктор Коваленко. Фото: Google
Колишній півзахисник донецького Шахтаря Віктор Коваленко дебютував за свій новий клуб. В матчі 3-го туру італійської Серії А проти Ювентуса, українець вийшов на заміну в другому таймі.

Перший млинець Віктора Коваленка у футболці італійського Емполі вийшов гливким.

Поєдинок проти туринського Ювентуса українець розпочав у запасі, з’явившись на полі лише на 73-й хвилині зустрічі, замінивши Развана Марина. Але, допомогти своїй новій команді, яка на той момент вже програвала 0:1, українець не зміг. Більш того, в кінцівці грі Ювентус подвоїв свою перевагу в рахунку і впідсумку переміг 2:0.

Аналітичний портал SofaScore оцінив гру Коваленка в 6,4 бали. Це друга найгірша оцінка серед усіх гравців Емполі, які приймали участь у цій зустрічі.

Також оцінку в 6,4 бали виписали ще двом гравцям Емполі – Маттео Канчелльєрі та капітану команди Себастьяну Луперто.

Найменьший бал отримав лише хавбек Емполі, марроканець Юссеф Малех – 5,5.

• Загалом в поєдинку проти Ювентуса Коваленко провів на полі 18 хвилин.
  • За відведений час український півзахисник 19 разів торкнувся м'яча, віддав 9 точних передач (з 13, тобто показник точності склав - 69%), виконав 1 неточний навіс, 1 неточну довгу передачу, 7 втратив м'яч, виграв 1 раз боротьбу за позицію та 1 раз успішно пішов у дриблінг.
  • Після трьох турів Емполі має нуль очок в активі і посідає останню, 20-ту сходинку в турнірній таблиці Серії А.
  • В четвертому турі Коваленко і компанія вирушать до Риму на гру проти місцевої Роми. Поєдинок заплановано на 17 вересня.