Кучерявий здійснив неймовірний камбек у чемпіонаті Шотландії: українець відзначився дублем, вийшовши на заміну

347
Максим Кучерявий (по центру). Фото: Google
Український легіонер шотландського Сент-Джонстона, атакувальний півзахисник Максим Кучерявий, відзначився дублем в матчі проти Данді (2:2).

Бенефіс українця. Вихованець київського футболу Максим Кучерявий видав вогняний поєдинок в четвертому турі шотландської Прем’єр-ліги між Сент-Джонстоном та Данді.

До 82-ї хвилини господарі поступалися з рахунком 0:2, доки за справу не взявся Кучерявий. Він з'явився на полі на 55-й хвилині гри, вийшовши на заміну.

Максим оформив дубль за 15 хвилин ігрового часу і вирвав дорогоцінний один заліковий бал для своєї команди.

Другий гол Кучерявий забив забив на 96-й хвилині.

• В поточному сезоні Кучерявий зіграв за Сент-Джонстон вісім матчів в усіх турнірах: три в Прем’єр-лізі Шотландії, чотири в Кубку шотландської ліги, один в Кубку виклику.
  • В активі 21-річного українця вже значаться три голи.
  • Частину сезону 2022/2023 Максим Кучерявий на правах оренди виступав в Фолкерку: 15 матчів, один гол, три результативні передачі.
  • Після чотирьох турів Сент-Джонстон має два очки в активі та посідає передостанню, 11-ту сходинку в турнірній таблиці ШПЛ.
  • Transfermarkt оцінює Кучерявого в 150 тисяч євро.