Ворскла — Олександрія — 1:0. Команда Скрипника перемагає у трьох матчах поспіль

961
Гравці Ворскли. Фото: УПЛ
У матчі шостого туру чемпіонату України полтавська Ворскла на своєму стадіоні приймала Олександрію. Поєдинок завершився перемогою команди Віктора Скрипника з рахунком 1:0.

Олександрія не змогла перервати безвиграшну серію, яка до цього матчу налічувала вже три гри, натоміть Ворскла при Віктору Скрипнику здобула 10-ту домашню перемогу в УПЛ.

Полтавці активніше почали зустріч і від голу на 20-й хвилині після удару Степанюка команду Руслана Ротаня врятувала тільки стійка. Тиск Ворскли дав результат на 28-й хвилині, коли Скляр з пенальті вивів підопічних Віктора Скрипника вперед.

У другому таймі жодна з команд не зуміла відзначитись забитим голом. Фінальний свисток зафіксував перемогу Ворскли над Олександрією з рахунком 1:0.

Ворскла – Олександрія – 1:0

2 вересня. 17:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Гол: Скляр, 29 (пен.)

• Для полтавців це 9-й домашній поєдинок поспіль без нічиїх, а підопічні Руслана Ротаня не перемагають уже чотири гри поспіль.
  • Перемога дозволила Ворсклі вийти на четверте місце у турнірній таблиці УПЛ з дев’ятьма очками. У Олександрії сім балів та восьма позиція.
  • У наступному турі чемпіонату України Ворскла зіграє проти київського Динамо. Гру заплановано на 18-го вересня.
  • Олександрія 16-го вересня поміряється силами з Минаєм.