Зоря впевнено обіграла Минай: закарпатський клуб зазнав першої поразки у другій частині сезону

176
Зоря – Минай. Фото: Google
У матчі 20-го туру чемпіонату України луганська Зоря приймала у формально домашньому поєдинку закарпатський Минай. Поєдинок завершився перемогою господарів поля.

Сьогодні, 7 березня, відбувся матч 20-го туру УПЛ. Луганська Зоря у формально домашньому поєдинку обіграла закарпатський Минай.

Перша половина пройшла за домінування луганців, які створювали небезпеку біля воріт минайців. Врешті-решт, Зоря зуміла забити – Денис Антюх на 18-й хвилині забив після передачі В'ячеслава Чурка.

У другому таймі Владислав Бугай подвоїв перевагу луганського клубу, встановивши остаточний рахунок на табло.

2:0 – Зоря завдала Минаю першої поразки у другій частині сезону. Закарпатський клуб до сьогодні провів дві гри після зимової паузи: перемога (2:0) над Металістом 1925 та нічия (1:1) з Дніпром-1.

Луганський клуб після відновлення чемпіонату ще не пропускала та не програвала: дві перемоги та нічия.

Чемпіонат України. 20-й тур

Зоря – Минай – 2:0

Гол: Антюх, 18, Бугай, 74

7 березня. 15:30. Київ. Стадіон «Лівий Берег»

• Поразка залишила Минай на останньому, 16-му, місці в турнірній таблиці з 10 очками в активі. У Зорі наразі 19 балів та 11-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Зоря зіграє на виїзді проти київського Динамо. Гру заплановано на 12 березня. Початок о 15:30.
  • Минай того ж дня поміряється силами з донецьким Шахтарем у виїзній грі. Матч розпочнеться о 18:00.