Дніпро-1 ледь не програв Минаю у відкладеному матчі з двома тривогами: ужгородці забили вперше за вісім турів

405
Олександр Піхальонок, фото: Google
У неділю, 25 лютого, відбувся матч 18-го туру української Прем'єр-ліги, у якому зіграли Дніпро-1 та Минай. Команда Юрія Максимова не змогла перемогти.

Дніпро-1 та Минай зіграли у 18-му турі УПЛ.

Повітряна тривога в Дніпропетровській області декілька разів втрутилася в проведення матчу. Поєдинок було відкладено на 40 хвилин та перервано о 14:47 на 27-й хвилині поєдинку.

Матч мав розпочатися о 13:00, однак за цей час було три повітряні тривоги. Через першу початок матчу перенесли на 42 хвилини, через другу – зупинили на 14-й хвилині.

Після другої повітряної тривоги команди встигли зіграти ще 13 хвилин, і за цей відрізок Минай відкрив рахунок у матчі зусиллями Артура Ременяка. Це перший гол Минаю за останні вісім турів УПЛ.

На 40-й хвилині гри гравець Миная Тимур Кораблін не реалізував пенальті.

Дніпро-1 зумів відігратися у другому таймі, на 51-й хвилині Олександр Піхальонок забив з пенальті.

Відео голів можна подивитися в нашому телеграм-каналі.

УПЛ. 18-й тур.

Дніпро-1 – Минай – 1:1

Гол: Піхальонок, 51 (з пенальті) – Ременяк, 26.

25 лютого, Дніпро, «Дніпро-Арена».

• Дніпро-1 після нічиєї набрав 35 очок та залишився на другому місці у турнірній таблиці.
  • Минай після 18-ти турів (16 зіграних матчів) має в активі сім очок та знаходиться на останньому місці у таблиці УПЛ.
  • У наступному турі Дніпро-1 на виїзді зіграє проти Оболоні. Поєдинок заплановано на 3 березня.
  • Минай в 19-му турі вдома прийме Металіст-1925. Матч відбудеться 2 березня.