Рух здобув мінімальну перемогу над Колосом: львів'яни перервали безвиграшну серію із чотирьох матчів

98
Колос – Рух. Фото: Google
У матчі 19-го туру чемпіонату України ковалівський Колос приймав у домашньому поєдинку львівський Рух. Поєдинок завершився перемогою гостей.

Сьогодні, 2 березня, відбувся матч 19-го туру УПЛ. Львівський Рух у виїзному поєдинку обіграв ковалівський Колос.

Перша половина розпочалася із голу гостей – Олексій Сич відкрив рахунок вже на третій хвилині гри. А ось другий тайм голів не подарував.

Відзначимо, що після забитого м'яча львів'яни взяли гру під свій контроль та спокійно довели гру до переможного завершення.

Відео голу можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 19-й тур

Колос – Рух – 0:1

Гол: Сич, 3

2 березня. 18:00. Ковалівка. Стадіон «Колос»

• Львівська команда перервала безвиграшну серію, яка складалася із чотирьох матчів в УПЛ.
  • Ковалівський клуб програв вдома вперше з 3 вересня – поразка від Кривбасу з рахунком 0:3.
  • Поразка залишила Колос на восьмому місці в турнірній таблиці з 24 очками в активі. У Руха наразі 30 бали та шосте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Колос зіграє на виїзді проти Шахтаря. Гру заплановано на 8 березня. Початок о 18:00.
  • Рух свій матч зіграє також 8 березня. Клуб поміряється силами з Дніпром-1 у виїзній грі. Матч розпочнеться о 13:00.