Динамо продовжило переможну серію при Шовковському: київський клуб піднявся у топ-3 турнірної таблиці УПЛ

211
Динамо – Чорноморець. Фото: Динамо
У матчі 19-го туру чемпіонату України київське Динамо приймало у домашньому поєдинку одеський Чорноморець. Поєдинок завершився перемогою господарів поля.

Сьогодні, 2 березня, відбувся матч 19-го туру УПЛ. Київське Динамо у домашньому поєдинку обіграло одеський Чорноморець.

Перша половина пройшла за домінування киян, які створювали небезпеку біля воріт одеситів.

Проте відзначитися господарям вдалося лише під кінець тайму – Володимир Шепелєв скористався помилкою голкіпера Чорноморця Данила Варакути.

Другий тайм не подарував голів. 1:0 – Динамо при Олександрі Шовковському здобуло шосту перемогу поспіль.

Єдиний гол у поєдинку можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 19-й тур

Динамо – Чорноморець – 1:0

Гол: Шепелєв, 37

2 березня. 15:30. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

• Поразка залишила Чорноморець на дев'ятому місці в турнірній таблиці з 23 очками в активі. У Динамо наразі 34 бали та третє місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Динамо зіграє на виїзді проти Вереса. Гру заплановано на 7 березня. Початок о 18:00.
  • Чорноморець 9 березня поміряється силами з Ворсклою у домашній грі. Матч розпочнеться о 13:00.