На рівні з Генком: Дніпро-1 став першим клубом, що вилетів з трьох єврокубків, не здобувши жодної перемоги

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
1597
0 голосів
На рівні з Генком: Дніпро-1 став першим клубом, що вилетів з трьох єврокубків, не здобувши жодної перемоги
Дніпро-1 - Спартак Трнава. Фото: Дніпро-1
Дніпро-1 став однією з двох команд в історії, що вилетіли з кваліфікації усіх трьох єврокубків, не здобувши перемогу у жодному раунді протистояння.

31 серпня в рамках матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій Дніпро-1 зустрічався зі словацьким Спартаком з Трнави (1:2). За підсумками двохматчевого протистояння український клуб покинув єврокубки.

Дніпро-1 став частиною історії, ставши першою командою, яка вилетіла з трьох європейських турнірів поспіль, не здобувши жодної перемоги.

Раніше такий самий шлях з кваліфікації Ліги чемпіонів в нікуди проходили команди, такі як Дюделанж, Шкупі, Лінфілд, Марібор, Жальгіріс і Нефтчі. Проте відзначимо, що у всіх цих команд був хоча б один успішний раунд на початку турніру.

Згодом цей антирекорд повторив бельгійський Генк, який, так само розпочав виступи з другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів і не пройшов до групового етапу Ліги конференцій.

  • Після того, як у минулому сезоні дніпряни посіли друге місце в чемпіонаті України, у поточній команді вони з чотирма очками в активі посідають 13 місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Наступний поєдинок у чемпіонаті України Дніпро-1 зіграє 3 вересня проти черкаського ЛНЗ.