Дніпро-1 програв Спартаку і залишив Лігу конференцій: команда вилетіла з трьох євротурнірів за один сезон

389
Дніпро–1 – Спартак. Фото: Дніпро-1
Дніпро-1 в додатковий час поступився словацькому Спартаку та вилетів з Ліги конференцій. Віцечемпіон України знову завершував поєдинок з двома вилученнями.

31 серпня Дніпро-1 провів гру-відповідь раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій проти трнавського Спартака.

До матчу, що проходив у словацькому Кошице, підопічні Валерія Городова підходили з нічиєю у Трнаві, що давало надію на позитивний результат, але початок гри для віце-чемпіона України склався жахливо.

Вже на третій хвилині півзахисник Спартака Даніель скористався повільним поверненням гравців Дніпра-1 до оборони, прийняв, обробив м’яч та поклав його у ворота Кінарейкіна.

На наступний гол у матчі довелося чекати цілу годину ігрового часу. Захисник Спартака Горосіто ефектно замкнув подачу в ворота. Тільки ці ворота виявилися володіннями трнавської команди, тож Дніпро-1 зусиллями Спартака зрівняв рахунок.

Втім, на більше команд в основний час не вистачило. Нічия 2:2 за сумою двох матчів, тож на команд чекали ще два тайми по 15 хвилин.

А вже в екстра-таймах Дніпро-1 залишився у меншості. Бабенко після втручання VAR за грубий фол побачив перед собою червоне світло та достроково залишив поле.

Чисельною перевагою Спартак таки скористався. Боката зорієнтувався в пожежі Дніпра-1 біля власних воріт та буквально заштовхав м'яча у ворота.

Після пропущеного голу дніпряни залишился в меншості. Олег Горін, який на 101 хвилині вийшов на заміну, за сім хвилин отримав дві жовтих картки.

Далі Спартак утримав переможний рахунок та пройшов до групового етапу Ліги конференцій.

Футбол. Ліга конференцій. Раунд плей-оф. Матч-відповідь.

Дніпро-1 – Спартак – 1:2 (1:1, 2:2 за сумою двох матчів)

Голи: Горосіто 61 (автогол) – Даніель 3, Боката 106

• Дніпро-1 за сезон 2023/2024 вилетів з усіх трьох єврокубків.
  • Жеребкування групового етапу Ліги конференцій відбудеться 1 вересня.
  • У ньому після поразки за сумою двох матчів від Славії продовжить єврокубковий шлях Зоря.