Зоря обіграла Славію, але вилетіла з Ліги Європи: луганці відправилися до групи Ліги конференцій

1260
Зоря - Славія. Фото: ФК Славія
У четвер, 31 серпня, відбувся матч-відповідь раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи Зоря – Славія (2:1). Луганці не змогли створити дива та відправилися у Лігу конференцій.

Зоря та Славія провели матч-відповідь раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи. Луганці не змогли ліквідувати дефіцит в рахунку після поразки у першій зустрічі ізрахунком 0:2.

Зоря вийшла вперед на 32-й хвилині матчу. Після передачі Дениса Антюха шикарний дальній удар вдався Данилу Алефіренку.

Через дев’ять хвилин луганці подвоїли свою перевагу. Роман Вантух перехопив м’яч в центрі поля та віддав передачу на Антюха. Той протягнув снаряд метрів 30 та завдав точного удару по воротах.

В кінці другого тайму Славія все ж таки змогла відіграти один м'яч. На 83-й хвилині з передачі Лукаша Масопуста відзначився Матей Юрашек.

Таким чином, 2:1. Зоря перемогла Славію, однак за підсумками двох матчів не змогла пройти далі. Чеський колектив вийшов до групового етапу Ліги Європи, а Зоря зіграє в групі Ліги конференцій.