Кваліфікація чоловічого суперспринту літнього ЧС з біатлону: троє українців вийшли до фіналу

185
Руслан Ткаленко. Фото: biathlon.com.ua
З шести українців, які вийшли на старт кваліфікації чоловічого суперспринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону, лише троє змогли вийти до фіналу. Руслан Ткаленко посів у відборі друге місце.

У словацькому Брезно-Осрблі закінчився кваліфікаційний забіг у чоловічому суперспринті літнього чемпіонату світу з біатлону. На старт вийшло шестеро українських спортсменів:

• Богдан Цимбал,
  • Артем Прима,
  • Артем Тищенко,
  • Денис Насико,
  • Антон Дудченко,
  • Руслан Ткаленко.

Цимбал з трьома промахами зумів показати гарну швидкість на дистанції та посісти 24 місце, що дало йому путівку до фіналу.

Прима також припускався хиб на вогневому рубежі, але також не показав достойної роботи на дистанції, що залишило Артема поза боротьбою за медалі.

Тищенко ж гарно відстрілявся, схибивши всього разу, фінішувавши на 13 місці в суперспринті.

Насико показав не дуже гарну стрільбу та показав посередній хід на трасі. Ці фактори не дали Денису путівку до фіналу – 37 місце.

Дудченко «застрелився» на дистанції, припустившись чотирьох промахів. Як підсумок – наступне за Насиком 38 місце.

Ткаленко поступово отримує шанс від головного тренера біатлонної збірної Юрая Санітри і цим шансом Руслан скористався сповна. Жодного промаху на вогневому рубежі та відставання від переможця гонки Рене Захни з Естонії в майже 13 секунд дозволили Ткаленку фінішувати другим.

Отож Ткаленко, Тищенко та Цимбал поборяться за подіум літнього чемпіонату світу в суперспринті у фіналі, який стартує о 16:15 за київським часом.