«Наче вирізати частину юності»: Меркушина розкритикувала Домрачеву через відсутність чіткої позиції щодо війни

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
869
0 голосів
«Наче вирізати частину юності»: Меркушина розкритикувала Домрачеву через відсутність чіткої позиції щодо війни
Анастасія Меркушина. Фото: Getty Images
За словами української біатлоністки Анастасії Меркушиної, відсутність позиції через війну в Україні в російських та білоруських спортсменів викликала в неї розчарування.

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина розповіла про ставлення до російських та білоруських спортсменів через відсутність у них чіткої позиції щодо війни в Україні.

«В мене висіли вдома картки з автографами деяких російських біатлоністів – викинула їх в смітник після всіх висловлювань про війну та Україну. Неприємно. Це наче вирізати частину юності, коли я формувалася як особистість та спортсменка».

Особливу увагу Меркушина приділила білорусці Дар’ї Домрачевій:

«Викинула і картку Домрачевої, до речі. Вона була неймовірною спортсменкою, теж на неї рівнялася, але займати таку позицію. Не може бути напівтонів, коли вбивають людей. Не повинно бути так!», – сказала Меркушина в інтерв’ю виданню «Зеркало». 

  • За підсумками Кубка світу сезону 2022/2023 українка займає 55 місце в загальному рейтингу.
  • В спринті на 7,5 кілометрів чемпіонату Європи минулого сезону в швейцарському Ленцерхайде Меркушина виграла золото.
  • На Кубках світу Меркушина востаннє виходила на п’єдестал пошани в 2021 році в словенській Поклюці, коли українська збірна посіла третє місце в жіночій естафеті 4х6 кілометрів.
  • Анастасія також потрапила до заявки української команди на літній чемпіонат світу, який пройде в словацькому Брезно-Осрблі.