Меркушина та Блашко потрапили у топ-3: результати жіночої гонки переслідування чемпіонату України

1002
Олександра Меркушина. Фото: Google
У Сянках на Львівщині продовжується чемпіонат України з біатлону – змагальну програму суботи, 23 грудня, закрила жіноча гонка переслідування.

Сьогодні, 23 грудня, у Сянках відбулась жіноча гонка переслідування у рамках чемпіонату України з біатлону.

Перемогу здобула Олександра Меркушина, Надія Бєлкіна стала другою, а Дарія Блашко фінішувала третьою.

На старт вийшли 19 біатлоністок. Гонку пропустила переможниця спринту Любов Кип'яченкова, а також бронзова призерка попереднього старту Олена Городна.

6. Валентина Семеренко (3+0+1+1) +3:56.1

Чемпіонат України в Сянках завершиться у неділю, 24 грудня. Програму першості закриватиме одиночна змішана естафета.

Нагадаємо, що сьогодні відбулася чоловіча гонка переслідування, де перемогу здобув Руслан Ткаленко.