Ткаленко виграв гонку переслідування на чемпіонаті України: біатлоніст випередив Кінаша та Грущака

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
263
Руслан Ткаленко, фото: Google
У Сянках відбулась чоловіча гонка переслідування у рамках чемпіонату України з біатлону. Перемогу здобув Руслан Ткаленко.

Перемогу здобув Руслан Ткаленко, Степан Кінаш став другим, Дмитро Грущак фінішував третім.

Лесюк, Дудченко та ще 11 спортсменів не стартували у гонці.

Чемпіонат України з біатлону. Гонка переслідування.

1. Руслан Ткаленко – 36.34,6 (0+1+1+1)
  2. Степан Кінаш – 44,8 (2+1+1+1)
  3. Дмитро Грущак – 1.09,5 (1+2+0+1)
  • Тренерський штаб збірної України з біатлону визначився зі складом національної команди на зимові юнацькі Олімпійські ігри 2024 року у корейському Канвоні.
  • Біатлонні змагання на юнацькій Олімпіаді 2024 року розпочнуться 20 січня індивідуальними стартами серед хлопців та дівчат.
  • На минулих іграх у швейцарській Лозанні збірна України здобула лише одну нагороду – бронзу в біг-ейрі Ореста Коваленка.