Чемпіонат України з біатлону: визначилась переможниця жіночого спринту, сестри Семеренко не потрапили в топ-10

504
Любов Кип’яченкова. Фото: Google
У рамках чемпіонату України з біатлону відбувся жіночий спринт. Золото в цій дисципліні здобула Любов Кип’яченкова, яка випередила Олександру Меркушину та Олену Городну.

В Сянках, що на Львівщині, в рамках чемпіонату України з біатлону відбувся жіночий спринт. Золото у цій дисципліні здобула Любов Кип’яченкова, яка випередила Олександру Меркушину і Олену Городну.

Відзначимо, що наші легендарні сестри-біатлоністки Валя і Віта Семеренко після вчорашньої перемоги в міксті сьогодні навіть не потрапили до топ-10, зайнявши 11-те і 14-те місця відповідно.