Чемпіонат України з біатлону: дебютний переможець та результати чоловічої спринтерської гонки

361
Степан Кінаш. Фото: Google
Український біатлоніст Степан Кінаш здобув дебютну перемогу у чоловічій спринтерській гонці на вітчизняній першості. Антон Дудченко фінішував у топ-3.

У четвер, 12 грудня, на чемпіонаті України з біатлону стартував другий день змагань, який відкрила спринтерська гонка серед чоловіків.

Як пройшла спринтерська гонка

• Перше коло з найкращим часом подолав Телень, але припустився чотирьох промахів на другому вогневому рубежі та фінішував сьомим.
  • Пономаренко показав найкращу стрільбу в гонці — дві незакриті мішені та посів підсумкове друге місце.
  • Кінаш припустився трьох промахів, але ходом випередив Пономаренка на 13.1 секунди та вперше у своїй кар’єрі виграв чемпіонат України.
  • Трійку призерів замкнув Дудченко, який не закрив чотири мішені.

Відзначимо, що для усіх трьох медалістів нагороди стали першими в рамках ЧУ-2023.