Кип'яченкова та Городна фінішували в заліковій зоні: результати жіночого спринту етапу Кубку IBU

222
Любов Кип'яченкова. Фото: Google
У шведському Ідре пройшла жіноча спринтерська гонка в рамках другого етапу Кубка IBU. В перегонах взяли участь три українські біатлоністки.

Другий етап Кубка IBU, що стартував вчора в шведському Ідре, продовжився спринтерською гонкою у жінок, в якій взяли участь три українські біатлоністки.

Перемогу здобула норвежка Кароліне Ердаль.

Найкращий час серед українок показала Любов Кип'яченкова – 16-те місце. Це новий особистий рекорд біатлоністки на рівні Кубка IBU.

До залікової зони також потрапила Юлія Городна, яка фінішувала 31-ю. Ксенія Приходько навіть не потрапила в топ-40.