Український біатлоніст потрапив до топ-15 спринту Кубка IBU: як виступили інші наші співвітчизники

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
324
Віталій Мандзин. Фото: Google
У шведському Ідре триває другий етап Кубка IBU з біатлону 2023/2024 років. Сьогодні, у суботу, 9 грудня, відбулась друга чоловіча спринтерська гонка у межах зазначеного етапу, на якій Віталій Мандзин потрапив до топ-15.

Перший спринт в Ідре пройшов напередодні – у п'ятницю, 8 грудня. І за його підсумками, одразу п'ять українських біатлоністів фінішували у заліковій зоні. Найкращий результат напередодні показав Віталій Мандзин — 24-те місце.

І саме Мандзин був найкращим з-поміж українців і сьогодні. Припустившись двох промахів, Віталій фінішував 13-м, оновивши свій особистий рекорд у виступах на Кубку IBU.

Щодо решти наший біатлоністів, то вони розташувалися на таких позиціях:

• Богдан Цимбал став 25-й
  • Роман Боровик дістався фінішу 35-м
  • Денис Насико фінішував 36-м
  • Дмитро Грущак перетнув стрічку 38-м
  • Богдан Борковський подолав дистанцію з 52-м результатом

Та найголовніше, що усі українці відібралися до гонки переслідування, де стартуватимуть топ-60 найкращих у спринті.