Подарунок до Дня Незалежності: Мандзин став чемпіоном світу з літнього біатлону серед юніорів у спринті

104
Віталій Мандзин. Фото: Google
Український біатлоніст Віталій Мандзин виграв юніорський спринт літнього чемпіонату світу 2024 з біатлону, що триває у естонському місті Отепяя.

Третій змагальний день літнього чемпіонату світу-2024 з біатлону, що триває в Отепяя, розпочався для України краще і не вигадаєш. Золото для нашої держави в день її незалежності за підсумками юніорського спринту серед чоловіків виграв Віталій Мандзин.

Українець очолив перегони після чистої стрільби на лежці, перехопивши лідерство у партнера по збірній Борковського. На стійці Віталій збільшив відрив від решти переслідувачів до понад 20 секунд, а на фініші перевага нашого спортсмена над рештою учасників склала 41.3 секунди.

• … 39. Єгор Макаренко (Україна, 3+1) +3:46.0

Зауважимо, що золота медаль Мандзина стала другою для України на чемпіонаті в Отепяя. У другий день змагань чоловічий суперспринт серед дорослих виграв Дмитро Підручний.

• Програма ЧС продовжиться о 12:15 спринтом серед жінок-юніорок.
  • Впродовж третього дня змагань розіграють чотири комплекти спринтерських нагород серед юніорів та дорослих.