Підручний виграв «золото», а Тищенко – «срібло»: деталі успішного для України чоловічого суперспринту з біатлону

572
Дмитро Підручний. Фото: Google
Україна здобула подвійний подіум у чоловічому суперспринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Дмитро Підручний став переможцем гонки, а Артем Тищенко – срібним призером.

Сьогодні, 23 серпня, відбувся чоловічий фінал суперспринту на літньому чемпіонаті світу-2024 з біатлону, де розіграли перший комплект нагород серед дорослих.

Зазначимо, що перегони проходили у два етапи, оскільки спочатку учасники, розділені на чотири заїзди, мали подолати кваліфікацію.

Участь у змаганнях взяли три українські біатлоністи: Дмитро Підручний, Артем Тищенко та Антон Дудченко.

Врешті-решті, Україна здобула подвійний подіум у чоловічому суперспринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону.

Дмитро Підручний здобув золоту нагороду, а Артем Тищенко відстав на 5.2 секунди та фінішував на другій позиції.