Чергова травма: Україна втратила третього баскетболіста перед стартом пре-кваліфікації на Олімпіаду-2024

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
310
0 голосів
Чергова травма: Україна втратила третього баскетболіста перед стартом пре-кваліфікації на Олімпіаду-2024
Сергій Павлов. Фото: ФБУ
Україна втратила третього баскетболіста перед стартом попередньої кваліфікації на Олімпіаду-2024 – не допоможе команді форвард Сергій Павлов.

Україна втратила перед стартом попередньої кваліфікації на Олімпіаду-2024 форварда Сергія Павлова, про що повідомляє пресслужба федерації баскетболу України.

Причина відсутності баскетболіста пов'язана з розривом хрестоподібної зв'язки коліна, якої гравець зазнав у передостанньому підготовчому матчі команди проти збірної Ізраїлю. У заключному спарингу проти Нідерландів форвард участі не брав.

Павлов став третьою втратою збірної України перед початком попередньої кваліфікації на Олімпіаду-2024. Також через травми її пропустять захисник Іссуф Санон та форвард Олександр Липовий.

Наразі склад збірної України на передолімпійську кваліфікацію налічує 12 баскетболістів.

  • Захисники: Віталій Зотов, Ілля Тиртишник (обоє – Будівельник), Олександр Ковляр (Калев/Крамо, Естонія), Анатолій Шундель (ТалТех, Естонія), Олександр Мішула (Керавнос, Кіпр)
  • Форварди: Павло Крутоус (Будівельник), Андрій Войналович (Тарту Улікоол, Естонія), В'ячеслав Бобров (Орлеан, Франція), Ігор Чумаков (Раховечі, Косово)
  • Центрові: В'ячеслав Петров (Прометей), В'ячеслав Кравцов (Аль-Іттіхад, Бахрейн), Артем Пустовий (Аль-Шабаб, ОАЕ)

Передолімпійська кваліфікація для збірної України розпочнеться 12 серпня з матчу проти Болгарії. Перед цим українці провели чотири спаринги, у двох з яких здобула перемоги.

  • У трьох попередніх спарингах Павлов провів на майданчику 32 хвилини, набрав чотири очки і зробив три підбирання.
  • Для виходу до основного раунду олімпійської кваліфікації Україна має виграти свій мінітурнір, в якому гратимуть вісім команд.
  • Крім Болгарії, на першому етапі передолімпійської кваліфікації Україна зіграє проти Ісландії та Туреччини.
X