Не програли жодної чверті: збірна України з баскетболу в спарингу перемогла Ізраїль

380
Україна – Ізраїль. Фото: ФБУ
Збірна України з баскетболу здобула другу звитягу на латиському зборі. Після звитяги над Швецією підопічні Віталія Степановського перемогли команду Ізраїлю з перевагою в шість очок.

Баскетбольна збірна України провела свій третій товариський матч на зборах у Латвії. Раніше команда Віталія Степановського розгромно програла Литві (72:100), а потім подолала Швецію (74:72).

5 серпня на нашу збірну очікував матч проти команди Ізраїлю. Перша та друга чверті гарно склалися для українців. На початку матчу команда Віталія Степановського забезпечила перевагу в два очки, а до великої перерви збірна Ізраїлю відставала вже на п’ять балів.

Початок третьої чверті був вже за суперником синьо-жовтих, але збірна України змогла взяти ситуацію у власні руки та навіть збільшити свою перевагу над суперником до шести балів.

В останній чверті команди розійшлися миром, втім, це єдиний відрізок матчу де ізраїльтяни не програли українцям.

Тож збірна України перемогла збірну Ізраїлю з рахунком 75:69 та в гарному гуморі підходить до останнього спарингу зі збірною Нідерландів 7 серпня.