Інші

Фельфнер взяв участь у фіналі Євро у метанні спису: чудовий початок і п'ять заступів поспіль

Дмитро Чорнобай
Переглядів 522
Артур Фельфнер. Фото: Google
Відбувся фінал чемпіонату Європи з легкої атлетики у чоловічому у метанні спису – український спортсмен Артур Фельфнер посів восьме місце.

Сьогодні, 12 червня, були розіграні останні нагороди чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Протягом вечірньої сесії відбувся фінал у чоловічому у метанні спису, куди кваліфікувалося 12 атлетів.

Участь у фіналі, що був останнім для України, взяв і 20-річний український спортсмен Артур Фельфнер.

Українець почав фінал з результату 81,38 м, що після двох спроб дозволяло йому утримувати третє місце.

Однак після двох заступів Артур пройшов до вирішального етапу з найгіршим результатом з восьми учасників, які залишилися.

Заключні три спроби українець також провалив, здійснивши заступ. Таким чином, спортсмен посів восьме місце у фіналі, показавши результат в 81,38 м.

Легка атлетика. Чемпіонат Європи. Метання спису. Фінал

1. Вадлейх (Чехія) – 88,65
2. Вебер (Німеччина) – 85,94
3. Хеландер (Фінляндія) – 85,75
...
8. Фельфнер (Україна) – 81,38

Зазначимо, що якби Фельфнер метнув спис на рівні особистого рекорду (84,32), це не дозволило би йому піднятися вище четвертого місця.

Збірна України завершила цей турнір із шістьма нагородами («золото», «срібло» і чотири «бронзи»), що дозволило їй посісти 14-е місце в медальному заліку.