Це треба бачити: фото обличчя Зінченка після голу Мудрика у матчі Арсенала проти Челсі

Євген Чепур
Переглядів 1218
Олександр Зінченко. Фото: Google
У матчі дев’ятого туру АПЛ Арсенал зіграв у нічию з Челсі. Олександр Зінченко з суровим виразом обличчя відреагував на гол у ворота своєї команди у виконанні Михайла Мудрика.

Учора, 21 жовтня, лондонський Арсенал зумів відігратися з 0:2 та вирвав нічию у поєдинку з Челсі (2:2).

Олександр Зінченко провів на полі лише 45 хвилин, за які встиг сфолити на Мудрику та отримати жовту картку. На другий тайм замість українця вийшов Такехіро Томіясу, виступ якого позитивно оцінив Мікель Артета.

Фанати «канонірів» висловили розчарування діями українця у соціальних мережах.

Героєм матчу став інший український футболіст – Михайло Мудрик забив неймовірний гол на початку другого тайму.

▶️ Відео голу Михайла Мудрика у ворота Арсеналу дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Через деякий час після цього транслятори зняли суровий вираз обличчя Олександра Зінченка на лаві для запасних Арсенала.

Нагадаємо, що перед матчем Олександр в жартівливій формі погрожував Михайлові «відірвати яйця», якщо той заб’є «канонірам».

• Контракт Зінченка з Арсеналом розрахований до 2026 року.
  • В нинішньому сезоні Олександр провів вже 11 матчів в усіх клубних турнірах.
  • Далі на Арсенал очікує виїзд до Севільї у Лізі чемпіонів 24 жовтня та матч з Шеффілд Юнайтед 28-го.