Світоліна та Цуренко дізналися своїх суперниць в першому раунді турніру WTA 1000 в Монреалі: просто не буде

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
389
0 голосів
Світоліна та Цуренко дізналися своїх суперниць в першому раунді турніру WTA 1000 в Монреалі: просто не буде
Еліна Світоліна та Леся Цуренко. Колаж: «Спорт-Експрес».
В стартовому етапі турніру WTA 1000 в Монреалі на Еліну Світоліну очікує матч з американкою Даніель Колінс, а на Лесю Цуренко – хорватка Петра Мартич.

Визначилися суперниці всіх українських тенісисток в першому раунді турніру WTA 1000, що пройде з 7 по 12 серпня в канадському Монреалі.

Тож перша ракетка України Еліна Світоліна зіграє проти американки Даніель Коллінс (49 місце рейтингу WTA), яка подолала кваліфікацію. Відомо, що в разі проходу до наступного раунду Еля зіграє проти Марії Саккарі з Греції.

А на Лесю Цуренко очікує поєдинок з 36 місцем рейтингу WTA хорваткою Петрою Мартич. Далі по сітці на третю ракетку України очікує Аріна Сабалєнка з білорусі.

Також відомі потенційні суперниці Марти Костюк та Ангеліни Калініної в другому раунді турніру WTA 1000 в Монреалі.

Калініна у разі перемоги над американкою Слоан Стівенс зіграє з переможцем пари Маґда Лінетте (Польща) – Вікторія Сабалєнка (білорусь).

На Костюк, якщо подолає китаянку Чжен Ціньвень, далі по сітці очікує Катерина Сінякова (Чехія) або Людміла Самсонова (росія).

  • На WTA 1000 в Монреалі серед українок першою стартує Калініна: її матч пройде 7 серпня о 23:30 за київським часом.
  • Найкращий результат українських тенісисток на цьому турнірі – перемога Еліни Світоліної в 2017 році. У фіналі перша ракетка України в двох сетах подолала Каролін Возняцкі з Данії (6:4, 6:0).
X