Три українські тенісистки отримають гранти від ITF: відомі суми та на що підуть гроші

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
314
0 голосів
Три українські тенісистки отримають гранти від ITF: відомі суми та на що підуть гроші
Дарина Снігур. Фото: Google
Три українки стали учасницями щорічної програми розвитку гравців турнірів Grand Slam. Дарина Снігур, Софія Криворучко та Вероніка Подрез отримають грошові гранти від ITF.

Дар'я Снігур, Софія Криворучко та Вероніка Подрез стали трьома з 51-го учасника щорічної програми розвитку гравців турнірів Grand Slam.

У рамках підтримки 21-річна Снігур і 15-річна Криворучко отримають гранти розміром 25 тисяч доларів, а 17-річна Подрез – 12 з половиною тисяч в американській валюті.

Про це повідомила пресслужба ITF.

Ці кошти тенісистки зможуть використовувати тільки на речі, пов'язані з участю на турнірах. Мова про подорожі, оплату житла, інші витрати, пов'язані саме з професійною тенісною діяльністю. 

  • Програма розвитку гравців Grand Slam (раніше відома як Фонд розвитку Grand Slam) була створена 1986 року для заохочення та розвитку змагальних можливостей для гравців із тенісних країн і регіонів, що розвиваються.
  • Грант можуть отримати як юніори, так і професіонали.
  • З моменту заснування програми на розвиток гравців було виділено понад 60 млн. доларів.
  • Переможець юніорського Ролан Гаррос 2023 Діно Пріжмич із Хорватії та 14-річна Маая Раджешваран Реватхі з Індії стали володарями максимальних грантів у розмірі 50 тисяч доларів.