Катерина Байндль залишає US Open: українка програла вже у першому раунді змагань

199
Катерина Байндль, фото: ФТУ
Українська тенісистка Катерина Байндль (№83 WTA) розпочала виступи на Відкритому чемпіонаті США. Байндль одразу залишила турнір, програвши в першому раунді.

Катерина Байндль програла у першому раунді US Open.

Українка поступилася у матчі проти Анни Кароліни Шмідлової зі Словаччини (№64 WTA). Рахунок зустрічі – 4:6, 6:3, 2:6.

Раніше тенісистки зустрічалися чотири рази, українка виграла тричі. У наступному раунді Шмідлова зіграє проти Ребекки Масарової (№71 WTA).

Даяна Ястремська (WTA №111) раніше також завершила виступи у Відкритому чемпіонаті США. Вона зупинилася за крок до виходу в основну сітку. Кваліфікацію на US Open також не змогла пройти Дар'я Снігур.

Ангеліна Калініна сьогодні, 28 серпня, грає проти Сари Соррібес Тормо. Леся Цуренко стартуватиме на турнірі 29 серпня

• У парному розряді Україну представлять Людмила та Надія Кіченок, а також Ангеліна Калініна та Марта Костюк.
  • US Open проходить з 28 серпня по 10 вересня.
  • Організатори оголосили розмір цьогорічного призового фонду. Він складе 65 мільйонів доларів. Призові у чоловіків і жінок однакові, але Україну та турнірі представляють лише жінки.