Ястремська пройшла вже двох переможниць турнірів серії Grand Slam: українка повторила унікальне досягнення

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
500
Даяна Ястремська, фото: Google
Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA №93) вийшла до 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. У четвертому раунді австралійського мейджору українка обіграла колишню першу ракетку світу Вікторію Азаренко (WTA №22) з рахунком 7:6, 6:4.

Ястремська перемогла Азаренко в 1/8 фіналу Australian Open та вийшла до наступного раунду турніру, повторивши унікальне досягнення.

Ястремська стартувала на кортах Мельбурну із відбору. Наразі її переможна серія становить сім матчів.

Даяна стала першою з 1999 року тенісисткою з кваліфікації, якій вдалося виграти у двох переможниць турнірів серії Grand Slam на одному мейджорі (Маркета Вондроушова та Вікторія Азаренко).

25 років тому таким досягненням відзначилася Єлена Докіч (Австралія) на «Вімблдоні». Тоді 16-річна австралійка виграла у Мері Пірс та Мартіни Хінгіс.

• Даяна вперше зіграє у чвертьфіналі мейджора. У 1/4 фіналу Australian Open українка зустрінеться з Ліндою Носковою, яка пройшла далі завдяки пошкодженню Еліни Світоліної
  • Раніше найкращим результатом Даяни Ястремської був четвертий раунд «Вімблдона» у 2019 році.
  • В 1/4 фіналу Australian Open також зіграє Марта Костюк.