Турнір ITF M25 у Познані: українські тенісисти зіграють у півфіналі змагань

214
Георгій Кравченко. Фото: ФТУ
Українські тенісисти Георгій Кравченко та В’ячеслав Бєлінський вийшли до півфіналу турніру ITF M25 у Познані. В заключному матчі змагань українці можуть зустрітися між собою.

Переможними виявилися чвертьфінали турніру ITF M25 у Познані. Українські тенісисти Георгій Кравченко та В’ячеслав Бєлінський вийшли до 1/2 фіналу змагань.

Кравченко у трьох сетах переміг польського тенісиста Мацея Райські - 6:2, 4:6, 7:6(4).

За вихід у фінал Георгій зіграє проти представника Німеччини Кая Венельта, якого обіграв на початку серпня у кваліфікації челленджера в Меербуші.

Бєлінський ж після розгромної поразки в першому сеті чвертьфіналу з німцем Джеремі Яном (0:6) зумів зібратися з силами та перемогти суперника в двох заключних сетах (6:4, 6:2).

За місце у фіналі В'ячеслав зіграє проти аргентинця Лоренцо Хоакіна Родрігеса.

• Бєлінський проведе п'ятий півфінальний матч цього року і вперше з квітня минулого року дійшов до цієї стадії на турнірі категорії M25.
  • Кравченко уперше з листопада минулого року дійшов до півфіналу на змаганнях ITF і вдруге в кар'єрі зробив це на змаганнях розряду М25.