Молчанов виграв парний титул на турнірі АТР 250: українець повторив досягнення Стаховського

3453
Денис Молчанов. Фото: Google
Український тенісист Денис Молчанов став переможцем парного розряду на турнірі серії АТР 250 у Стокгольмі, який проводиться на хардових покриттях у приміщенні.

Денис Молчанов виграв турнір ATP 250 у Стокгольмі в парному розряді.

Український тенісист став чемпіоном в дуеті з представником Казахстану Андрєєм Голубєвим.

Суперниками Молчанова та Голубєва у фіналі стали індієць Юкі Бхамбрі та британець Джуліан Кеш.

Перший сет українець та казахстанець забрали на тай-брейку, а у другій партії зробили два брейки – 7:6 (8), 6:2.

ATP 250. Парний розряд. Фінал

Денис Молчанов (Україна) та Андрій Голубєв (Казахстан) – Юкі Бхамбрі (Індія) та Джуліан Кеш (Великобританія) – 2:0 (7:6(8), 6:2)

• Для Дениса Молчанова це третій парний фінал і другий титул АТР у кар'єрі.
  • У лютому минулого року український тенісист разом із Андрєєм Рубльовим виграв турнір у Марселі.
  • Денис Молчанов став першим українцем після Сергія Стаховського, якому вдалося виграти мінімум два парні титули ATP у кар'єрі.