Сачко став тріумфатором парного турніру в Австрії: дует українця здолав у фіналі Челенджера поляків

Аватар Даниіл Вереітін Даниіл Вереітін
66
Віталій Сачко. Фото: BTU
Віталій Сачко здобув перемогу у парному турнірі в Австрії, українцю на грунті допоміг словацький партнер, а переможця виявили лише на тай-брейку

Український тенісист Віталій Сачко виграв парний турнір в австрійському місті Тульн. У фіналі челленджера українець разом зі словаком Мілошем Каролем, здолав польський тандем Кароль Джевецькі та Піотр Матушевський.

Матч тривав три сети. У першій партії Сачко та Кароль виграли 6:4. Другий сет складався важче, поляки програли лише два гейми. Зрештою, долю матчу вирішив тай-брейк, який тривав 17 хвилин. На ньому українець та словак були переконливіші - 11:9.

Челленджер. Австрія. Чоловіки. Парний розряд

Фінал

Віталій Сачко/Мілош Кароль - Карол Джевецькі/Піотр Матушевський - 6:4, 2:6, 11:9.

На шляху до фіналу Сачко та Кароль виграли три матчі. У першому колі в двох сетах перемогли шведсько-нідерландський тандем Бергеві/Велдхеєр. У другому раунді майбутні переможці турніру подужали американо-британський дует Байбел/Кроуфорд. У півфіналі суперниками Сачка та Кароля стали місцеві тенісисти Мельцер та Номайєр. Їх українець та словак обіграли у двох сетах – 6:3; 6:1.

• У рейтингу ATP 27-річний Віталій Сачко посідає 394 місце. Станом на зараз у нього 119 очок.
  • Найкращий серед українців у рейтингу – Вадим Урсу. У нього 304 позиція.