Калініна впевнено стартувала у відборі престижного турнірі в Істборні: українка розгромила суперницю

375
Ангеліна Калініна. Фото: Google
Відома українська тенісистка Ангеліна Калініна (WTA 47) тріумфально стартувала на трав'яному турнірі WTA 500 у Істборні (Велика Британія), впевнено обігравши суперницю.

Сьогодні, 22 червня, українська тенісистка Ангеліна Калініна (WTA 47) розпочала змагання на трав'яному турнірі WTA 500 у Істборні (Велика Британія).

У першому раунді кваліфікації українська спортсменка перемогла Сару Бет Грей (Велика Британія, WTA 358)

Як пройшов матч Калініної та Бет Грей

• Наша співвітчизниця без жодних проблем виграла перший сет у англійки – 6:1.
  • Другий відрізок ігрового часу також показав, що сильнішою є українка. Ангеліна тріумфувала з рахунком 6:3.
  • Як підсумок, у матчі першого раунду відбору Калініна у двох сетах впоралися зі супротивом британки.
  • Весь поєдинок тривав 55 хвилин.

WTA 500 Істборн. Трава. Кваліфікація

Ангеліна Калініна (Україна) [3] – Сара Бет Грей (Велика Британія) [WC] – 20 (6:1, 6:3)

• Це була друга зустріч суперниць. Наша спортсменка виграла обидва очні поєдинки.
  • У фіналі відбору Калініна зіграє проти Лорен Девіс (США, WTA 286), яка здолала Лауру Зігемунд (Німеччина, WTA 71).