Калініна вийшла до 1/4 фіналу турніру в Страсбурзі: українка з бубликом вибила господарку змагань

552
Ангеліна Калініна. Фото: Google
Відома українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула другу поспіль перемогу на дебютному турнірі у Страсбурзі, обігравши у трьох сетах француженку Фіону Ферро.

Сьогодні, 22 травня, українка Ангеліна Калініна провела поєдинок проти представниці Франції Фіони Ферро. Наша співвітчизниця зуміла обіграти суперницю у трьох сетах з рахунком 2:1.

Як пройшов матч українки та француженки

• В першому сеті перевагою одразу заволоділа суперниця Калініної, але українка змогла не тільки скоротити відставання, але й виграти сет – 6:3.
  • На початку другої партії спортсменки демонстрували рівну гру, але француженка все ж зуміла зрівняти рахунок по сетам – 6:3.
  • У вирішальному періоді Калініна не дозволила суперниці забрати жодного гейму – 6:0.