Володько вийшла у фінал кваліфікації турніру в США: українка не залишила шансів господарці змагань

71
Катерина Володько. Фото: Google
Українська тенісистка Катерина Володько (№341 WTA) зіграла свій перший матч цього року та впевнено обіграла свою суперницю американку Марібеллу Дзамаріппу (№789 WTA).

Сьогодні, 23 квітня, виявився «‎чорним» відразу для трьох представників України, адже Дар'я Снігур, Ілля Марченко та Катаріна Завацька програли свої зустрічі.

Проте свої перемоги здобули Юлія Стародубцева і Віталій Сачко. Також до них приєдналася і Катерина Володько.

У першому раунді кваліфікації ґрунтового турніру ITF W75 у Шарлотсвіллі українська тенісистка, посіяна під першим номером, обіграла свою американську опонентку Марібеллу Дзамаріппу (№789 WTA).

Шарлотсвілл. 1/2 фіналу кваліфікації

Катерина Володько (Україна) – Марібелла Дзамаріппа (США) – 6:7(3), 6:4, 7:5

За місце в основній сітці Володько зіграє проти ще однієї американки Вікторії Флорес (№795 WTA).

Нагадаємо, що українка має чимало титулів у тенісі:

• переможниця одного турніру Великого шолома в парному розряді (Відкритий чемпіонат Австралії-2008);
  • переможниця шести турнірів WTA (два - в одиночному розряді);
  • колишня перша ракетка світу в юніорському рейтингу; переможниця одного юніорського турніру Великого шолома в одиночному розряді (Вімблдон-2004).