Сенсаційна поразка після 6:0 у першому сеті: Ястремська завершила виступи на турнірі WTA 500

81
Даяна Ястремська. Фото: Google
Даяна Ястремська завершила виступи на турнірі WTA 500, поступившись в 1/16 фіналу основної сітки. Українська тенісистка поступилася Магді Лінетт із Польщі.

Сьогодні, 2 квітня, відбувся поєдинок 1/16 фіналу основної сітки грунтового турніру серії WTA 500.

Даяна Ястремська (WTA №32) завершила участь у змаганні, що проходять у американському Чарльстоні.

Українська тенісистка у трьох сетах виявилася слабкішою за польську представницю Магду Лінетт (WTA №63).

Зустріч тривала одну годину та 48 хвилин. Українка має у своєму активі одну подачу навиліт та три подвійні помилки.

Відзначимо, що перший сет Магда Лінетт програла з нищівним рахунком 0:6, проте зуміла зібратися у наступних двох і вибила Даяну Ястремську.

WTA 500. Чарльстон, США. Основна сітка, 1/16 фіналу

Магда Лінетт (Польща) – Даяна Ястремська (Україна) – 2:1 (0:6, 6:4, 6:3)

• Це була четверта зустріч спортсменок: попередні три гри завершилися перемогою Даяни.
  • У 1/8 фіналу Лінетт зіграє проти переможниці матчу Джессіка Пегула – Аманда Анісімова.