Ястремська вдало стартувала на хардовому турнірі WTA 500: у 1/16 фіналу українка пройшла американку

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
153
Даяна Ястремська, фото: Google
Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA №33) успішно стартувала на хардовому турнірі WTA 500 у Сан-Дієго (США). У 1/16 фіналу українка у трьох сетах обіграла Керолайн Доулхайд (США, WTA №45).

Ястремська стартувала на хардовому турнірі WTA 500 у Сан-Дієго.

У 1/16 фіналу українка у трьох сетах обіграла Керолайн Доулхайд.

Це була друга зустріч тенісисток у кар'єрі. У 2022 році Даяна не зуміла продовжити поєдинок проти американки після програного першого сету у кваліфікації турніру в Майамі.

Для Ястремської це друга перемога у чотирьох матчах після успішного виступу на Australian Open.

WTA 500. Сан-Дієго. Хард. 1/16 фіналу.

Керолайн Доулхайд (США) – Даяна Ястремська (Україна) – 4:6, 7:5, 1:6

• Даяна стала другою українкою, якій вдалося пробитися до другого раунду змагань на кортах Сан-Дієго. Раніше Марта Костюк виграла у Енн Лі, а Леся Цуренко програла Кеті Бултер.
  • У 1/8 фіналу турніру Ястремська зустрінеться з росіянкою Анною Блінковою.
  • Жіноча тенісна асоціація та асоціація тенісистів професіоналів оприлюднила оновлені рейтинги за підсумками турнірів, що пройшли з 19 по 25 лютого.