«Як колись зробив Гітлер»: Гутцайт впевнений – російські пропагандисти та спортсмени можуть спотворити Олімпіаду

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1326
0 голосів
«Як колись зробив Гітлер»: Гутцайт впевнений – російські пропагандисти та спортсмени можуть спотворити Олімпіаду
Вадим Гутцайт. Фото: Google
Міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт, поділився думками щодо можливого допуску росіян та білорусів до Олімпіади-2024 і наслідків такого кроку.

Вадим Гутцайт в черговий раз звернувся до світової спортивної громадськості із закликом не допустити за жодних умов та обставин атлетів з країни-окупанта та дружній їх Білорусі до участі на Олімпійських іграх 2024 року.

«Якщо російські спортсмени будуть на Олімпіаді, то російські пропагандисти спробують перетворити це свято спорту на свято пропаганди, як колись зробив Гітлер.

Я вірю, що МОК не дозволить агресорам цього зробити. Я також не виключаю, що росіяни проявлять «жест доброї волі» і скажуть, що не поїдуть», –  цитує Гутцайта портал Yahoo Sports.

  • Міністерство молоді та спорту України у липні змінило зміст наказу, який забороняв українським атлетам змагатися на турнірах, де присутні представники росії та білорусі.
  • Відповідно до нового тексту наказу, виступати на цих змаганнях можна за умов, якщо росіяни та білоруси представлені у «нейтральному» статусі.
  • Олімпіада в Парижі пройде з 26 липня до 11 серпня 2024 року.
X