Медальний залік Паралімпіади: яке місце займає Україна після сьомого дня змагань

1829
Андрій Трусов. Фото: Google
Впродовж сьомого змагального дня Паралімпіади-2024 було розіграно 63 комплекти нагород, з яких Україна виборола сім медалей, чотири із яких золоті.

Напередодні у Парижі було завершено вже сьомий змагальний день Паралімпіади-2024. Зокрема перші медалі були розіграні у паверліфтингу, але цій дисципліні наші параатлети їх не здобули.

Чемпіонами Ігор у Парижі-2024 серед українців стали плавці Ярослав Денисенко та Андрій Трусов і легкоатлетка Анастасія Москаленко. Ще одну золоту нагороду збірна України виборола у змішаній естафеті 4х100 метрів у плаванні.

Усі медалі України у сьомий змагальний день Паралімпіади-2024:

• Золото: Ярослав Денисенко (плавання, 100 м, вільний стиль, клас S12), Андрій Трусов (плавання, 50 м, вільний стиль, клас S7), Марина Піддубна, Олексій Вірченко, Анна Стеценко, Ярослав Денисенко (плавання, мікст, естафета 4х100 м, вільний стиль, 49 очок), Анастасія Москаленко (легка атлетика, штовхання ядра, клас F32)
  • Срібло: Марія Шпатківська (легка атлетика, штовхання ядра, клас F46), Максим Веракса (плавання, 100 м, вільний стиль, клас S12), Анна Стеценко (плавання, 100 м, вільний стиль, клас S12)