Український борець влаштував феєрію на Олімпіаді: Насібов здолав лідера світового рейтингу і гарантував медаль

283
Парвіз Насібов. Фото: Getty Images
Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов пробився до фіналу турніру у ваговій категорії до 67 кг в рамках Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

Парвіз Насібов вийшов до фіналу турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кг на Олімпіаді-2024.

25-річний Насібов стартував у турнірній сітці з 1/8 фіналу й на шляху до медальної сутички виграв три поєдинки поспіль.

• У першому раунді мінімально переміг серба Мате Немеша – 3:2;
  • Іншу мінімальну перемогу відсвяткував в 1/4 фіналу, здолавши представника Киргизстану Амантура Ісмаїлова – 7:6.
  • У півфіналі зустрічався з першим номером світового рейтингу азербайджанцем Хасратом Джафаровим.

Як пройшов півфінал для Насібова:

Джафаров відкрив рахунок на другій хвилині протистояння. До перерви обидва додали ще по два бали: перші очки Парвіз заробив за небезпечне положення в суперника – 2:3 за підсумками раунду. Насібов зрівняв рахунок на старті другої трихвилинки – 3:3.

Внаслідок переваги останнього технічного бала українець вийшов уперед і довів сутичку до перемоги після шести хвилин.

Зазначимо, що 8 серпня на українця очікує сутичка за золото з іранцем Саїдом Есмаелі. Насібов вже гарантував собі мінімум срібло.