Україна була близька до першої медалі в Парижі: українські гімнасти показали п'ятий результат в багатоборстві

251
Ілля Ковтун, фото: Google
Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики зупинилася за два крок від бронзової медалі у фіналі командного багатоборства на Олімпійських іграх у Парижі.

Сьогодні, 29 липня, відбувся фінал командного багатоборства зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх у Парижі.

Чоловічу збірну України представляли Радомир Стельмах, Ігор Радівілов, Назар Чепурний, Олег Верняєв та Ілля Ковтун.

Українські спортсмени посіли п'яте місце за підсумками фіналу (254.761), хоча за два види програми до фінішу йшли другими.

Перемогу у змаганнях здобула Японія, яка набрала 259.594 бали. Друге місце – у китайців, третє – у американців.

Нагадаємо, що на Олімпіаді-2020 у японському Токіо чоловіча збірна України посіла восьму сходинку.