Світоліна впевнено стартувала на Олімпіаді в Парижі: українська тенісистка не помітила суперницю

429
Світоліна Світоліна. Фото: Google
Третя ракетка України Еліна Світоліна здобула впевнену перемогу в своєму першому поєдинку на Олімпіади-2024, здолавши у двох сетах японку Моюку Учідзіму (2:0).

Трохи більше як годину часу знадобилося Еліні Світоліній (WTA 31), щоб зломити супротив японки Моюки Учідзіми (WTA 66) у поєдинку 1/32 фіналу олімпійського тенісного турніру.

Наша співвітчизниця за всю гру віддала суперниці лише три гейми. Загалом на корті спортсменки провели годину і дві хвилини.

За цей час Світоліна двічі подала навиліт та не зробила жодної подвійної помилки. Учідзіма п’ять разів зазнавала подвійної хиби на подачі і лише одного разу ейсанула.

Олімпіада. Теніс. Жіночий одиночний розряд

Моюка Учідзіма (Японія) – Еліна Світоліна (Україна) 0:2 (2:6, 1:6)

• У наступному колі змагань, 1/16 фіналу, Світоліна зіграє проти Джессіки Пегули, яка у двох сетах обіграла швейцарку Вікторію Голубич (6:3, 6:4).
  • Еліна Світоліна єдина в історії України тенісистка, яка здобувала медаль на Олімпійських іграх – бронза на іграх у Токіо-2020.