«Зробила кваліфікацію, видихнула»: Бех-Романчук прокоментувала вихід у фінал ЧС з потрійного стрибку

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
845
0 голосів
«Зробила кваліфікацію, видихнула»: Бех-Романчук прокоментувала вихід у фінал ЧС з потрійного стрибку
Марина Бех-Романчук, фото: Getty Images
Українська стрибунка Марина Бех–Романчук подолала кваліфікацію у потрійному стрибку на чемпіонаті світу. Марина оцінила свій результат після виступу.

Марина Бех-Романчук з першої спроби виконала норматив на вихід у фінал чемпіонату світу у потрійному стрибку.

Бех-Романчук розповіла, що налаштовувала себе саме на виступ у потрійному стрибку.

«Які думки були? Ніяких. Насправді дійсно намагалася не думати, просто виконувати свою роботу. Налаштовувалася, думала, як зробити так, щоб все було добре. Зробила кваліфікацію, видихнула – йдемо далі. 

Чому з першого стрибка вдалося пройти кваліфікацію у потрійному стрибку, а не в стрибках в довжину? Це кардинально два різні види, відрізняються розбіги, абсолютно все. І на даному етапі у мене з цим, скажімо, краще, ніж у довжині. Бо у довжині я повністю втратила відчуття свого бігу, відштовхування».

Марина також розповіла про свої емоції після успішної кваліфікації.

«Нічого не думала, хотіла вийти з сектора і все. Справа не у відпочинку: хотілося просто вийти, видихнути і налаштовуватися на фінал», – сказала Бех-Романчук в коментарі для «Суспульне Спорт».

  • Декілька днів тому Бех-Романчук не зуміла подолати кваліфікацію чемпіонату світу з легкої атлетики в стрибках у довжину, вона припустилася заступу в кожній з трьох спроб.
  • До фіналу змагань зі стрибків у довжину на світовій першості Марина не пройшла вперше з 2017 року. 
X