Виключений з World Athletics Бубка отримав нагороду від президента цієї організації: що взагалі відбувається

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
1441
0 голосів
Виключений з World Athletics Бубка отримав нагороду від президента цієї організації: що взагалі відбувається
Себастьян Коу та Сергій Бубка. Фото: Google
Новий президент World Athletics Себастьян Коу вручив Сергію Бубці Золоту нагороду за заслуги та почесне довічне членство в організації наприкінці Конгресу, де обирали нове керівництво організації.

Новий президент міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Себастьян Коу вручив Сергію Бубці Золоту нагороду за заслуги та почесне довічне членство в організації наприкінці Конгресу.

У відповідь Сергій Бубка висловив подяку членам легкоатлетичного співтовариства:

«Те, чого я досяг, те, що я роблю, я роблю серцем і душею для нашого прекрасного виду спорту. Я дуже ціную всіх колег, які були разом стільки років, мого тренера, мою сім’ю і, звичайно, вас, мою сім’ю.

Ми пройшли через дуже важкий і складний час, Себ отримав президентство в найважчий період нашої історії, і є багато реформ, багато змін, багато прогресу. Ви бачите сьогодні, що ми сильні, ми обʼєднані. Наше майбутнє залежить від нашої сили бути єдиними», - сказав колишній очільник НОК України.

Нагадаємо, що олімпійський чемпіон не висував свою кандидатуру під час виборів президента World Athletics, оскільки його критикують після того, як він не засудив повномасштабне вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року.

Центр протидії корупції та «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» звернулися до СБУ та Міністерства юстиції з проханням перевірити інформацію про можливу співпрацю компаній Сергія Бубки з росією.

X