Знайшли заміну Бубці: олімпійську чемпіонку Добринську обрали до керівної ради World Athletics

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
906
0 голосів
Знайшли заміну Бубці: олімпійську чемпіонку Добринську обрали до керівної ради World Athletics
Наталія Добринська. Фото: Google
У міжнародній асоціації легкоатлетичних федерацій відбулися зміни в керівництві організації. Олімпійську чемпіонку Наталію Добринську обрали до керівної ради замість Сергія Бубки.

У World Athletics відбулися зміни в керівництві організації. Переобрання відбулися на 54-му конгресі світового керівного органу з легкої атлетики.

Президентом на третій термін переобрали британця Себастьяна Коу. Він був єдиним кандидатом на посаду й продовжить очолювати World Athletics наступні чотири роки.

Натомість українець Сергій Бубка вперше з 2001 року покинув організацію. З 2015-го він обіймав посаду старшого віцепрезидента, проте цього разу його кандидатура не висувалася через скандал з ігноруванням російської агресії.

Проте, Україна мала можливість залишити за собою представника в керівній раді організації. На одне з 13 місць, які розподіляються у раді індивідуальними квотами, Україна висунула олімпійську чемпіонку Пекіна 2008 року із семиборства Наталію Добринську.

За результатами голосування українку врешті обрали до керівної ради на конгресі організації. На 13 місць претендували 27 функціонерів з різних країн.

X