Український скороход знепритомнів після фінішу: деталі неприємної ситуації на ЧС з легкої атлетики

611
Ігор Главан. Фото: Associated Press
Скороход Ігор Главан фінішував останнім у змаганнях зі спортивної ходьби на 35 км під час чемпіонату світу з легкої атлетики, після чого знепритомнів. Втім, після медичної допомоги він прийшов до тями.

Неприємна ситуація сталася після гонки в спортивній ходьбі на 35 км на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що нині проходить у Будапешті з українським скороходом Ігорем Главаном.

Главан з тих, хто подолав дистанцію, останнім перетнув фінішну лінію, після чого скороход знепритомнів. Згодом українця забрали для надання медичної допомоги.

Втім, як повідомив головний тренер збірної України з дисциплін на витривалість Сергій Романчук у коментарі Суспільному Спорт, Главан прийшов до тями. Подальший його стан не повідомляється.

• Змагання з ходьби на 35 км проводяться на чемпіонатах світу вперше, раніше гонки проводилися на дистанцію в 50 км.
  • Востаннє повну дистанцію на чемпіонатах світу Главан долав у 2017 році, коли посів 18 місце.
  • Інший скороход у даній дисципліні Іван Банзерук достроково зійшов з дистанції.
  • Востаннє повну на чемпіонатах світу він долав у 2017 році, коли посів 18 місце.